close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

Можливість купити в'ялену рибу оптом

20. 10. 2017
asdf

В'ялена риба, яка у великій кількості є на наших складах, має чудовий смак. Завжди свіжа і відмінно упакована вона швидко розходиться по точках роздрібної торгівлі в Чернівцях. Якщо ви хочете придбати в'ялену рибу оптом і залишитися впевненим у правильності свого вибору, звертайтеся в нашу компанію. Тут пропонується продукція, в якості яких переконалися вже сотні підприємців нашого міста.

Як зробити замовлення тут

Купувати у нас можна не тільки вигідно, але і оперативно. Інтерфейс сайту зроблений максимально простим і зручним, щоб кожен бажаючий відразу міг знайти цікавий для його товар і оформити замовлення. У ассортіменті є в'ялена:

 • камбала;
 • окунь;
 • лящ;
 • мойва;
 • судак;
 • щука

 та інші види риби.

Якщо ви хочете уточнити якісь моменти доставки рибної продукції по Чернівцям або обговорити додаткові умови нашої з вами співпраці, телефонуйте працівникам нашої фірми і вони відповідь на всі ваші запитання.

Специфіка нашої діяльності

Співпраця з нами забезпечить вам великі продажі. Що особливого є в нашій компанії:

 • Доставка товарів прямо під магазин

  У якій би частині міста не розташовувалася ваша торгова точка, ми привеземо туди потрібну кількість в'яленої риби. Володіємо необхідним транспортом, щоб вчасно забезпечувати всі магазини і ринкові жабки смачною і свіжою продукцією.

 • Ми гарантуємо якість

  Несемо відповідальність за доставляемую продукцію. У нас є вся відповідна документація, в якій підтверджується якість кожної одиниці продукції в асортименті.

 • Діємо оперативно

  Завжди цінуємо час замовників, тому доставляємо товари вчасно. З кожним клієнтом ми окремо узгоджуємо зручний для нього час, намагаючись зробити умови нашої співпраці максимально зручними для обох сторін.
  А щоб купити в'ялену рибу в Чернівцях, потрібно витратити всього пару хвилин, а то й менше на заповнення спеціального бланка. Наші фахівці миттєво відповідають на всі заявки і зв'язуються з клієнтом.

 • Тільки найкращі відгуки

  Де б ви не шукали відгуки про діяльність нашої компанії, всі вони позитивні. Тому що вся команда компанії «Добра риба» прагне на 100% задовольнити вимоги кожного замовника і впоратися зі своїми обов'язками на відмінно.

Саме в період співпраці з нами ваш магазин буде мати нереально великі продажі і повністю задоволених клієнтів. Хочете збільшити дохід? В такому випадку, пропонуємо вже зараз написати або зателефонувати нам, щоб купити в'ялену рибу оптом.