close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

Делікатесна риба в Івано-Франківську

21. 08. 2018
Делікатесна риба в Івано-Франківську

Смачно приготована риба стане прикрасою кожного застілля. Особливо цінується червона риба, до якої відносять безліч різних порід. Їх філе може мати ніжно-рожевий, яскраво-червоний, або яскраво-оранжевий колір.

Червона риба в м. Івано-Франківськ

Спочатку червоною рибою іменували делікатесні види риб лише сімейства осетрових (севрюга, стерлядь, белуха, осетер), але тепер до цієї групи зараховують і лососевих риб, таких як сьомга, горбуша, кета. Варіантів виникнення самої назви кілька, незважаючи на, здавалося б, очевидну версію про колір риби. У давні часи словом «червоний» позначали те, що подобалося, мало виняткову цінність, звідси і «червона» риба. Ще одна легенда свідчить, що дорогу осетрову рибу продавали тільки в великих містах і розплачувалися за неї червоними червінцями, тому і назвали «червоною».

Делікатесна риба в Франківську представлена різними торговими марками. Продукція відрізняється своєю ціною, смаковими якостями, умовами виготовлення, добротністю сировини. Щоб відчути справжній смак червоної риби з усіма його пікантними нотками, варто замовити червону рибу у виробника. Компанія «ГАЛС-2000» займається виготовленням рибної продукції під торговою маркою «Добра риба» понад 15 років. На сьогоднішній день налагоджені контакти зі світовими постачальниками, які пропонують першокласну сировину. Цехи оснащені сучасним обладнанням, системами охолодження і кондиціонування, що дозволяє дотримувати всі технологічні норми.

Ціна на червону рибу в м. Франківськ не є високою. Виробник пропонує торговим точкам доступну вартість, щоб вони могли забезпечувати своїх клієнтів безпечнішим і правильним продуктом.

Бажаєте купити червону рибу в Франківську?

Найкориснішою червоною рибою вважається лосось, найбільш смачною - осетер. Всі породи риби добре засвоюються організмом, вони містять цінні вітаміни і мікроелементи. Унікальний серед них селен, його називають «мікроелементом довголіття». Омега-3 жирні поліненасичені кислоти покращують роботу мозку пам'ять, розумові процеси. Ті, хто часто їсть червону рибу, набагато рідше хворіють на онкологічні захворювання, практично не схильні до депресії. Це свідчить про те, що варто задуматися про корисність червоної риби і включити її в щоденний раціон. З обережністю потрібно поставитися до прийому даного продукту лише тих, хто має проблеми з органами шлунково-кишкового тракту, нирками.

Можна купити червону рибу оптом в Франківську, компанія «ГАЛС-2000» забезпечує доставку продукції в місто транспортом свого власного автопарку. У асортименті такі види червоної риби:

  • сьомга;
  • горбуша;
  • масниця;
  • палтус;
  • пресерви риби асорті.