close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

Риба в склотарі в Ужгороді

10. 10. 2018
Риба в склотарі в Ужгороді

Виробництво пресервів - це один з методів консервування харчових продуктів, що дає можливість зберегти більше поживних речовин і збільшити період зберігання. Слово «пресерви» виникло від латинського «praeservo», що в перекладі означає «оберігає». Завдяки відсутності теплової обробки, продукти в пресервах максимально зберігають свою харчову цінність. Особливо затребувана риба в склотарі від виробника, адже така тара екологічно чиста і не передає ніяких речовин в продукт. Проте, пресерви мають менший термін придатності, ніж консерви, і потребують особливих умов збереження.

Рибні пресерви роблять з різноманітних видів риби: салаки, кільки, ставриди, скумбрії, сайри, оселедця і інших. Метод обробки риби і технологія виготовлення обумовлюють поділ пресервів на:

 

- вироби з непатраної риби. Вони виготовляються зі свіжої риби або напівфабрикату із застосуванням солі, цукру і прянощів згідно рецептурі. Є пресерви з невеликої риби, такої як кілька, салака, хамса, тюлька, дрібний оселедець, і великої риби (ставриди, скумбрії, оселедця);

- вироби з обробленої риби. Це улюблені всіма філе-шматочки, рулетики, тушки. В даному випадку сировиною служить салака, кілька, оселедець та інші види риб, застосовується простий і пряний посол, маринування. Ці вироби відрізняються поліпшеними смаковими якостями. Пресерви з обробленої риби виготовляються в розсолі, олії, пряних, майонезних, гірчичного, винних, овочевих, томатних заливках, різних маринадах.

Риба в склотарі в Ужгороді

Велика кількість рибної продукції в магазинах значить, що купити рибу в склотарі в Ужгороді буде зовсім нескладно. Інша справа - якість цих виробів, їх смакові властивості, безпека для споживача. Лише виробник з багаторічним досвідом роботи може гарантувати добротність свого товару, його відповідність всім санітарним нормам і стандартам. Компанія «ГАЛС-2000» представляє на ринку торгову марку «Добра риба», яка завоювала прихильність багатьох покупців. Це закономірно, адже при виготовленні продукції використовують сировину перевірених світових виробників, технології і рецептури, які зарекомендували себе з найкращого боку. Потужні цехи з інноваційним обладнанням забезпечують безперервний процес виробництва, щоб забезпечити всі торговельні точки-партнери товаром своєчасно.

Риба в склотарі оптом в Ужгороді

Власники магазинів, супермаркетів мають прекрасну можливість замовити якісну рибну продукцію у виробника. Разом з тим риба в склотарі по ціні досить доступна, що дає можливість забезпечити високий попит на неї серед покупців. Асортимент великий, серед пресервів в склотарі не тільки різні види риби, а й вишукані морепродукти. Сьогодні є можливість замовити такі позиції:

- пресерви з кільки (в гострій заливці з часником і зеленню, в оцтово-олійній заливці з цибулею і інші);

- пресерви Матьє (оселедець з ароматом запашних трав, в маринаді з часником і зеленню, в маринаді з овочами);

- пресерви з мідій (з ароматом копченості, «Вогник», гострі, «Одіссей», «Пікантні»).