close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

Риба в скляній тарі: феєрія смаку і аромату

22. 12. 2017
Риба в скляній тарі: феєрія смаку і аромату

Риба - це один із самих здорових продуктів харчування. Вона багата вітамінами і мікроелементами, є джерелом високоякісного білка і корисних жирів. Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти для здоров'я серця і мозку, білки і амінокислоти для м'язів, вітамін D для кісток, залізо для клітин крові, йод для щитовидної залози, вітамін В12 для нервових клітин - усе це в одному продукті, в рибі.

Купити рибу в скляній банці в Чернівцях

Одним з найбільш традиційних способів зберігати рибу є поміщення її в скляну тару. Вона безпечна, екологічна, не віддає в маринад ніяких шкідливих речовин. У склотарі риба і морепродукти залишаються свіжими і придатними до споживання довгий час. У такий посуд можна розливати найрізноманітніші маринади для морських делікатесів. Риба в склотарі від виробника «Добра риба» представлена в широкому асортименті. Це гострі, пікантні мідії, мідії по-корейськи, мідії з ароматом копченості, оселедець в кисло-солодкому соусі, в маринаді з часником і зеленню, з ароматом духмяного трав, шпроти в олії, кілька в оцтово-олійній заливці з цибулею і багато іншого.

Оптовий продаж риби в скляній тарі

Фірма «ГАЛС-2000», що випускає продукцію торгової марки «Добра риба», пропонує оптові та роздрібні закупівлі. Замовити рибу в склотарі оптом можна на сайті виробника, або будь-яким іншим способом, зазначеним в розділі «Контакти».

Вся продукція відповідає високим стандартам якості, виготовляється з дотриманням санітарно-гігієнічних норм і правил, має необхідні сертифікати якості. Компанія «ГАЛС-2000» дорожить своєю репутацією, тому не допускає навіть найменших відступів від технології виробництва і строгих правил контролю якості. Риба в склотарі в Чернівцях - це свіжий перевірений продукт, який не розчарує своєю якістю жодного покупця. Торгова марка «Добра риба» пропонує купити:

  • шпроти в склотарі;
  • кільку в склотарі;
  • оселедець в склотарі;
  • мідії в склотарі.

Споживайте низькокалорійні корисні морепродукти компанії «ГАЛС-2000» і будьте здорові!