close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

Рибні пресерви в Хмельницьку

3. 01. 2019
Рибні пресерви в Хмельницьку

Дієтологи кажуть, що риба - найкраще джерело білка. Її рекомендують включати в раціон не рідше 2-3 разів на тиждень. На сьогоднішній день одним з популярних товарів є рибні пресерви - розфасована продукція, яка не піддається стерилізації. Вона може бути солоною, маринованою або пряною. Дуже важливо при продажу пресервів забезпечувати необхідні умови зберігання, температурний режим, інакше тара може роздутися, або перезріти її вміст. Через те, що пресерви НЕ стерилізуються, у них невеликий термін зберігання.

Рибні пресерви в Хмельницьку

Пресерви найчастіше пакують в полімерну тару. На прилавках магазинів можна знайти безліч товарів від різних виробників. Найбільшим попитом користується повністю готова продукція - скибочки риби, які очищені від кісток і шкіри і відразу можуть бути подані на стіл. Така тенденція спостерігається через те, що люди цінують час і не хочуть витрачати його на підготовку. Купити рибні пресерви в Хмельницьку можна в різних торгових точках, супермаркетах і маленьких магазинах. При покупці варто враховувати такі нюанси:

  • температура зберігання на прилавку не повинна перевищувати +6 градусів, погляньте на показання термодатчика;
  • чим свіжіший продукт, тим краще;
  • якщо при перевертанні з банки тече масло, значить вона закрита негерметично, повітря, що надійшло вже могло зіпсувати рибу;
  • не беріть роздуті банки, їх вміст уже не годиться для вживання;
  • відкриту тару не можна зберігати в холодильнику більше 2 днів.

Ціна рибних пресервів в Хмельницьку залежить від торгової марки і виробника. Компанія «ГАЛС-2000» пропонує високоякісні товари за демократичною вартістю. Підприємство неодноразово завойовувало перші місця в конкурсах якості продукції, оскільки для цього було докладено максимум зусиль: встановлено новітнє обладнання для переробки та упаковки риби, відібрані кращі технології і рецептури, найнятий персонал, що знає і любить свою справу.

Доставка рибних пресервів від виробника

Якщо норми зберігання продукції не виконуються, включаючи і транспортування, то можуть бути виявлені відхилення за якістю і безпекою, зумовлені порушенням мікробіологічних показників. Найбільш частим порушеннями під час досліджень можна назвати підвищену активність умовно-патогенної мікрофлори, через неправильний температурний режим. Продукція повинна зберігатися при температурі не вище 0 градусів.

Щоб таких проблем не виникало, потрібно замовляти рибні пресерви від виробника, який чітко дотримується всіх стандартів. Компанія «ГАЛС-2000» має власний автопарк, що дозволяє доставляти продукцію в необхідній кількості в домовлені терміни не тільки по Чернівецькій області, а й по всьому Західному регіону України. Можна купити рибні пресерви оптом, отримавши при цьому хорошу знижку. Підприємство багато років співпрацює з торговими точками різних масштабів, тому розроблені взаємовигідні пропозиції, постійні клієнти можуть розраховувати на більш лояльне ставлення. Звернувшись до менеджерів «ГАЛС-2000», ви отримаєте відповіді на всі свої питання і швидко оформите замовлення.