close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

Рибні пресерви в Івано-Франківську

10. 10. 2018
Рибні пресерви в Івано-Франківську

Багато покупців вважають за краще не возитися довго, самостійно обробляючи рибу, а купувати вже готові акуратно нарізані скибочки філе в баночці. Не всі знають, що такий улюблений продукт іменується рибними пресервами. В даному випадку під час виготовлення не застосовується стерилізація, тому товар швидко псується. Це означає, що в магазинах він повинен бути в холодильнику, не дивлячись на герметичність і надійність тари. При дотриманні технології випуску і застосуванні якісної сировини шматочки філе не втрачають форму і консистенцію, вони навіть при нарізці ножем залишаються пружними і ніжними. Якщо продукт стає кашею, це свідчить про додавання в пресерви прискорювача дозрівання риби, або не було дотримано терміни зберігання.

Рибні пресерви в Івано-Франківську

Сьогодні покупця вже не приманити красивою упаковкою або дешевої ціною. Всі хочуть вживати смачний і якісний продукт, який не принесе шкоди здоров'ю, особливо це стосується рибних виробів. Можна купити рибні пресерви в Івано-Франківську в першій-ліпшій торговій точці, але кожен розуміє, що в даному випадку він бере ризик на себе. Є тільки один вірний вихід із ситуації - купувати товари надійного виробника, який має бездоганну репутацію і дорожить думкою споживачів.

Компанія «ГАЛС-2000» за час багаторічної роботи змогла налагодити контакти з кращими світовими виробниками сировини, відібрати бездоганні рецептури, які збагачують смак риби в багато разів, наростити виробничі потужності і обладнати цехи інноваційною апаратурою. Замовити рибні пресерви від виробника мають можливість як невеликі магазини, так і великі торгові мережі, супермаркети. Торгова марка «Добра риба» користується величезною популярністю серед населення Західного регіону і всієї країни. Купити рибні пресерви оптом не складе труднощів, компанія має великий досвід співпраці з багатьма торговими точками, товар доставляється силами власного автопарку. Це означає, що продукція прибуде точно в призначений час, не може бути ніяких перебоїв з поставками, в дорозі будуть забезпечені всі необхідні умови зберігання.

Доставка рибних пресервів від виробника

При виробництві пресервів шматочки філе укладають в пластикові банки і вносять заливку, в якості якої в більшості випадків виступає соняшникова або оливкова олія, насичена ароматами прянощів. Інші види заливок, такі як гірчична або винна, дають рибі незвичайний смак і призначені для гурманів. До складу заливки включений і антисептик, найчастіше це бензойнокислий натрій або солі карбонових кислот, цукор. Через відсутність термічної обробки в рибі зберігається дуже багато цінних для організму речовин.

Ціна рибних пресервів в Івано-Франківську значно відрізняється, все залежить від виробника. «ГАЛС-2000» пропонує партнерам демократичні ціни, які будуть доступні клієнтам різних торгових точок. Серед асортименту рибних пресервів торгової марки «Добра риба» є:

- пресерви з кільки з різноманітними заливками;

- пресерви з мойви;

- пресерви з оселедця з маринадом різних смаків і додаванням овочів.