close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

Про компанію

asd

Власні лідерські позиції нашої компанії впевнено вдається утримувати не тільки на рідній Буковині, а й в усьому Західному регіоні.

Будучи одним з найбільших рибопереробних підприємств Чернівецької області, ТОВ «ГАЛС-2000» вже дев'ятнадцять років виробляє відмінну продукцію. І наша торгова марка «Добра риба» - бажана в кожному будинку. Адже своїм споживачам ми пропонуємо найрізноманітніший асортимент: солону і копчену рибу, рибну кулінарію, рибні пресерви та салати з морської капусти.

Торгова марка «Добра риба» бажана в кожній оселі

asd

Рибні страви – прикраса будь-якого святкового столу

Справжні гурмани довіряють «ГАЛСу» за неперевершений смак рибних продуктів, їх різноманітність та доступну ціну. Але нам вдвічі приємно, що вслід за високою довірою клієнтів, наша фірма отримала і всеукраїнське визнання. У 2007 році продукт компанії «Мідії «Пікантні» став переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». А у 2008-му до цього рейтингу потрапив ще один наш кулінарний виріб – «Рибний рулет «Асорті». Хороший смак вишуканих рибних продуктів забезпечує і сучасна обробка. На нашому підприємстві встановлено сучасні коптильні камери, лінії з нарізки рибного філе та упаковки рибних пресервів.

Нині компанія «ГАЛС-2000» налічує майже 100 працівників. І всі разом ми працюємо на один спільний результат: щоб покупець отримував справжню насолоду від нашої продукції.

Напишіть нам