close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

Копчена риба ТМ «Добра риба» в Ужгороді

19. 06. 2018
Копчена риба ТМ «Добра риба» в Ужгороді

Копчена риба, незважаючи на всі попередження дієтологів і гастроентерологів, все ж залишається улюбленими ласощами багатьох людей. Як можна пройти мімом, якщо характерний приємний аромат поширюється всюди, а золотиста рибка так і манить до себе? Вживати копчену рибу можна, але в міру, при цьому купуючи продукцію у надійного виробника. Купити копчену рибу в Ужгороді пропонує торгова марка «Добра риба» - виробник, який працює в даній галузі багато років.

Купити копчену рибу оптом в Ужгороді

Копчена риба в м Ужгород представлена різними торговими марками, і покупець сам вирішує, що йому вибирати. Головне пам'ятати, що риба - продукт небезпечний, і при порушенні технології виготовлення може завдати серйозної шкоди організму. Недобросовісні виробники для приготування копченої риби використовують рідкий дим, який провокує виникнення ракових захворювань.

Традиційний спосіб холодного копчення має на увазі тривалу обробку рибного сировини деревним димом від тління яблуні, груші та іншої підходящої деревини. Дим впливає як консервант, в результаті чого риба набуває насичений приємний смак і може зберігатися тривалий час. При гарячому копченні риба, крім диму, підпадає під вплив високої температури. Ці способи досить дорогі, тому для економії деякі виробники просто замочують рибу в рідкому димі, а потім висушують.

Замовити копчену рибу у виробника

Щоб не ризикувати своїм здоров'ям, краще купувати копчену рибу у добре зарекомендував себе виробника. Компанія «ГАЛС-2000» обладнала свої виробничі цехи всім необхідним для традиційного приготування копченої риби. Сировина проходить потрібні етапи обробки, в тому числі і димом, і на виході виходить повністю натуральний продукт. Оптовий продаж копченої риби в Ужгороді також можлива, оскільки фірма співпрацює з маленькими і великими торговими точками в різних регіонах.

Ознаки, за якими можна відрізнити рибу, змочену в рідкому димі:

 • маслянисті розлучення. Риба, оброблена натуральним димом, має матовий відтінок шкірки;
 • вага. При вимочуванні риба набирається рідкого диму і стає важкою. При нормальному виготовленні м'ясо залишається щільним і сухим;
 • пружність. Волокна риби від рідкого диму руйнуються, вони не тримають форму. Такий продукт практично неможливо порізати навіть гострим ножем, він розпадається, а всередині може виглядати як каша. При обробці натуральним димом навіть риба гарячого копчення розпадається на великі шматки, які тримають форму;
 • занадто різкий запах. Здалеку риба має приємний аромат, але якщо піднести її ближче, то відчувається надто сильний запах. Риба на дровах, навіть якщо її дуже близько понюхати, має стриманий, м'який аромат.

Ціна на копчену рибу в м Ужгород залишається досить прийнятною при обліку найвищого рівня якості, що відповідає європейським стандартам. ТМ «Добра риба» пропонує широкий асортимент риби холодного і гарячого копчення, серед яких:

 • скумбрія;
 • сайра;
 • лящ;
 • салака;
 • мойва;
 • бичок;
 • вомер;
 • оселедець;
 • флейта.