close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

Риба солоного і пряного посолу у Хмельницьку

10. 10. 2018
Риба солоного і пряного посолу у Хмельницьку

Риба солоного і пряного посолу в Хмельницькому має величезний успіх, адже цей цінний продукт коштує не надто дорого, але прекрасно поєднується з багатьма стравами. Посол риби дає шанс отримати готовий продукт, який, до того ж, може деякий час зберігати свої якості. Солона риба може бути застосована як сировина для майбутньої обробки, наприклад, в'ялення, копчення. Існують такі типи засолу, як сухий, мокрий і змішаний:

- сухий посол означає обвалювання риби в сухій солі, потім рибу складають у ящики, чани, бочки. Між рядами теж насипається сіль. Поступово в тарі з'являється тузлук (розсіл), що гарантує просол продукту. Сухий посол застосовують нечасто, оскільки риба в результаті виходить сильно обезводнена, з щільною, навіть грубою, структурою;

- при мокрому засолі риба опускається в розсіл. Мінусом методу вважається швидке опріснення тузлука і змінна щільність солі в нерухомому тузлуку. Тому виробники застосовують механізовані лінії для засолювання оселедцевих і скумбрієвих, яка рухається в тузлуку з незмінною щільністю солі. Посол виконується швидше, а продукт не зневоднюється, тому вихід його більше;

- при змішаному посолі рибу спершу обвалюють в сухій солі, а потім опускають в тузлук потрібної щільності. Сіль на поверхні риби розходитися, що не дає тузлуку опріснювати. Риба просолюється рівно, не зневоднюється її зовнішній шар, жир не окислюється. Як правило, змішаний посол використовується для підготовки великої і жирної риби.

Риба солоного і пряного посолу в м. Хмельницьк

Сьогодні купити рибу пряного посолу в Хмельницькому простіше простого. Сучасні рецептури дозволяють створювати таке розмаїття відтінків рибних смаків, що навіть досвідчений гурман може розгубитися при виборі. Крім своїх смакових переваг, варто звертати увагу на якість продукту. Повністю впевненим в рибній продукції можна бути тільки купуючи вироби відомого і перевіреного виробника.

Компанія «ГАЛС-2000» має велику популярність в Західному регіоні і по всій країні завдяки відмінним смаковим характеристикам своєї продукції, що випускається під торговою маркою «Добра риба». Це комбінація високого професіоналізму, багаторічного досвіду і прагнення домагатися нових вершин якості. Замовити рибу пряного посолу від виробника в Хмельницькому дуже просто, компанія не перший рік співпрацює з торговими точками різного масштабу. «ГАЛС-2000» володіє власним автопарком для перевезення продукції, що значно спрощує і покращує процес доставки товару. Ціна на рибу пряного посолу в Хмельницькому демократична, тому ви отримаєте значиму економічну вигоду від торгівлі даною рибною продукцією в своєму магазині.

Риба пряного посолу оптом від виробника

При пряному засолі, крім солі, в розсіл кладуть цукор і всілякі спеції. Пряну рибну продукцію зазвичай роблять з невеликої риби: салаки, кільки, хамси. Купити рибу пряного посолу оптом можна, зв'язавшись з представниками компанії «ГАЛС-2000» за номерами телефонів, вказаними на сайті. Асортимент продукції вражає, це скумбрія пряного посолу шматочками і патрана, філе оселедця, оселедець патраний, кілька, салака пряного посолу та інші найменування.