close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

Рибна продукція ТМ "Добра риба" в Ужгороді

7. 05. 2018
Рибна продукція ТМ "Добра риба" в Ужгороді

Рибна продукція завжди користувалася популярністю, і це залишається незмінним. В цьому немає нічого дивного, риба - дуже цінний і корисний продукт, що відрізняється багатим смаком і насиченістю вітамінами. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент копченої, солоної, в'яленої, консервованої та іншої риби, вже готової до вживання. Не всі виробники відповідально ставляться до виробництва цього делікатного продукту, тому є сенс купувати товар у надійного виробника з хорошою репутацією і великим досвідом роботи. Саме таким є компанія «ГАЛС 2000» та її торгова марка «Добра риба».

Риба оптом від виробника в Ужгороді

Ви можете замовити рибну продукцію в Ужгороді на будь-який смак за доступними цінами. Жителі і гості Закарпатській області вже можуть насолодитися прекрасною якістю продукту, оскільки товар доставляється в багато магазинів і супермаркети.

Виробник працює з кращими постачальниками свіжої продукції з Норвегії, Канади, США, Ісландії. Це дозволяє зберегти первісну корисність риби і її відмінні смакові якості. Подальше приготування риби відбувається в семи виробничих цехах, оснащених передовим обладнанням і потужною системою кондиціонування. В результаті в кінцевому продукті неможливо знайти будь-які недоліки. Він готовий потрапити на столи до споживача. Це і рибні пресерви в Ужгороді, і в'ялена, копчена, солона риба і багато інших різновидів продукції.

Купити рибу оптом в Ужгороді

У рибі міститься велика кількість тваринних білків, необхідних організму. Але на відміну від тих, які є в м'ясі, вони набагато краще засвоюються організмом і швидко перетравлюють. За багатьма показниками рибний білок не поступається м'ясному, це і присутність незамінних амінокислот, зокрема таурінової, яка потрібна для профілактики нервових і серцево-судинних хвороб, жирних кислот для здоров'я серця і гарного зору. Що стосується вітамінів, то варто згадати:

 

  • групу В (для шкіри і волосся, гарного настрою);
  • А (для відмінного зору);
  • D (захисник від рахіту та остеопорозу);
  • Е (захист від поганої екології і старіння).

 

При всіх цих унікальних властивостях риба низькокалорійна, що особливо цінно для бажаючих схуднути. Цікаво, що деякі види морської риби можуть захистити людину від інсульту і раптової смерті від зупинки серця. Згідно з результатами досліджень, вживання риби 5 разів на тиждень зменшує ризик інсульту на 64%, від 2 до 4 разів - на 27%, 1 раз в тиждень - на 22%, 3 рази на місяць - на 7%.

Компанія «ГАЛС-2000» надає можливість купити копчену рибу оптом. Ви отримаєте високоякісний продукт, виготовлений тільки з застосуванням натуральних інгредієнтів, ніяких консервантів і синтетичних добавок. Покупці оцінять смак справжньої риби, що не піддавався додатковій хімічній обробці. Доступна також в'ялена риба в Ужгороді, яка буде поєднуватися з багатьма стравами, в тому числі стане прекрасною закускою до пива. Торгова марка «Добра риба» пишається своєю продукцією, якість якої підтверджено європейськими сертифікатами.