close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

cancel

ТОВ «ГАЛС-2000»

Добра риба - Співпраця

Будучи одним з найбільших рибопереробних підприємств Чернівецької області, ТОВ «ГАЛС-2000» вже понад 19 років виробляє відмінну рибну продукцію. І наша торгова марка «Добра риба» - бажана в кожній оселі. Адже своїм споживачам ми пропонуємо найрізноманітніший асортимент: солену та копчену рибу, рибну кулінарію, рибні пресерви та салати з морської капусти.

asd

До слова, не так давно ТОВ «ГАЛС-2000» отримало сертифікат відповідності ISO 9001. Копчення здійснюється в спеціальних камерах, які дозволяють зберегти в рибі весь комплекс необхідних для людського організму речовин. В процесі виготовлення пресервів - головного продукту компанії, теж не втрачаються основні мінеральні речовини і мікроелементи. А в поєднанні з натуральними духмяними спеціями кожен такий продукт набуває особливого смаку.

Рибні пресерви не проходять термічної обробки, що і відрізняє їх від консервів. Високою харчовою цінністю відрізняються і салати з морської капусти. Наше підприємство пропонує кілька видів таких салатів - продукту, який є джерелом йоду і мікроелементів. А виробничої сировиною на підприємстві служить океанічна свіжоморожена риба - скумбрія, оселедець, мойва, салака, окунь, лосось і свіжозаморожені продукти - мідії та кальмари.

Напишіть нам