close

Зробити замовлення

close

Зробити замовлення

close

Дякуємо за замовлення!

Очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

close
Відео доброї риби
close

Дякуємо за підписку!

Інформація з деталями надіслана вам на електронну пошту

close

Дякуємо за провідомлення!

close

Дякуємо за підписку!

ТОВ «ГАЛС-2000»

asd

Будучи одним з найбільших рибопереробних підприємств Чернівецької області, ТОВ «ГАЛС-2000» вже понад 15 років виробляє відмінну рибну продукцію. І наша торгова марка «Добра риба» - бажана в кожній оселі. Адже своїм споживачам ми пропонуємо найрізноманітніший асортимент: солену та копчену рибу, рибну кулінарію, рибні пресерви та салати з морської капусти.

До слова, не так давно ТОВ «ГАЛС-2000» отримало сертифікат відповідності ISO 9001. Копчення здійснюється в спеціальних камерах, що дозволяють зберегти в рибі увесь комплекс необхідних для людського організму речовин. У процесі виготовлення пресервів – головного продукту компанії, теж не втрачаються основні мінеральні речовини та мікроелементи. А у поєднанні з натуральними духмяними спеціями кожен такий продукт набуває особливого смаку.

Рибні пресерви не проходять термічної обробки, що і відрізняє їх від консервів. Високою харчовою цінністю вирізняються і салати з морської капусти. Наше підприємство пропонує кілька видів таких салатів – продукту, який є джерелом йоду та мікроелементів. А виробничою сировиною на підприємстві слугує океанічна свіжоморожена риба - скумбрія, оселедець, мойва, салака, окунь, лосось та свіжоморожені продукти – мідії і кальмари.

Напишіть нам